De Ratho Manager is ons nieuwe beheerportaal om scholen nog verder te ontzorgen op het gebied van ICT. Met deze tool kunt u namelijk zelf al veel taken uitvoeren, zonder tussenkomst van onze helpdesk. Op dit moment is de Ratho Manager geïnstalleerd bij alle scholen die bij ons het Totaal Beheer pakket afnemen. Maar voordat hij in gebruik genomen kan worden bij uw school, moet hij eerst nog geactiveerd worden.
Gebruikers beheren
Werkplekken van gebruikers beheren
Mailomgeving beheren ( mits Ratho uw mail in beheer heeft )
Helpdeskondersteuning
Onze collega Remo heeft voor u enkele video's gemaakt waarop u kunt zien hoe u gebruikers aan kunt maken of printers in kunt stellen. Wellicht kunt u met deze video's zelf al aan de slag! Bekijk de video's op ons YouTube kanaal>>
De Ratho Manager is voor scholen die bij ons een Totaal Beheer pakket afnemen. Heeft u nog geen Totaal Beheer pakket in uw school en bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Neem dan contact op voor meer informatie via verkoop@ratho.nl of bel met 040 2370 426.
Helpdesk