Nieuws, mvo
Wij helpen kinderen om hun WOW factor te vinden
Ratho wil graag iets terug doen voor de maatschappij, daarom steunen wij Playing for Success Eindhoven. Mede dankzij onze bijdrage heeft Playing for Success Eindhoven al 3.000 kinderen een boost in hun sociaal emotionele en cognitieve ontwikkeling gekregen. Playing for Success is een uniek concept voor kinderen die ‘een steuntje in de rug’ kunnen gebruiken. Op een WOW-locatie, zoals het Philips Stadion en het Parktheater, doen de kinderen positieve leerervaringen op, zodat ze in zichzelf gaan geloven en ontdekken dat leren wel leuk kan zijn. Wij vinden het belangrijk om bij te dragen aan de toekomst en de ontwikkelingskansen van deze kinderen, daarom zijn wij partner van Playing for Success Eindhoven!
![]()
|
![]() |
![]()
|
We steunen graag (lokale) goede doelen en houden ons bezig met MVO
We zien het als onze verantwoordelijkheid om zorg te dragen voor het milieu en onze samenleving. Daarom ondersteunen we diverse maatschappelijke doelen en werken we ook samen met partners die oog hebben voor het leveren van duurzame diensten en producten. Bekijk meer over onze MVO doelen.

Wendy Kuipers
Wendy houdt zich bezig met de marketing & communicatie binnen Ratho. Ze probeert de techniek te vertalen zodat onze opdrachtgevers en andere geïnteresseerden inzicht krijgen in de oplossingen en diensten die Ratho biedt.