Ons Team

Home >  Over ons >  Ons Team

Maak kennis met onze teamleden

Thomas Schepers

Directeur en Coach

thomas@ratho.nl

Profiel

Tjeerd Ververgaart

Commercieel medewerker

tjeerd@ratho.nl

Profiel

Aryon Hooijmaijers

Onderwijsadviseur & ICT-Trainer

aryon@ratho.nl

Profiel

Wendy Kuipers

Marketing en Communicatie

wendy@ratho.nl

Profiel

Nina van Zutphen

Marketing en Communicatie

nina@ratho.nl

Profiel

Joris van der Sligte

Coach - Projectteam

joris@ratho.nl

Profiel

Ron Vosters

Systeembeheerder

ron@ratho.nl

Profiel bekijken

Paul Martens

Systeembeheerder

paul@ratho.nl

Profiel

Berry van Belkom

Systeembeheerder

berry@ratho.nl

Profiel

Cas van der Steen

Coach - Helpdeskteam

cas@ratho.nl

Profiel

Rick van Elderen

Helpdesk medewerker

rick@ratho.nl

Profiel

Robbie Liebregts

Helpdesk medewerker

robbie@ratho.nl

Profiel

Remo de Jong

Coach - Development team

remo@ratho.nl

Profiel

Laurens Adema

Software developer

laurens@ratho.nl

Profiel
Linkedin Twitter Facebook youtube